جعبه هدیه ای که در این آموزش برای شما تهیه کرده ایم شکل خانه است. می توانید این جعبه زیبا و جذاب را از شکلات پر کنید و به دوستان و آشنایان حتی معلمان و کودکان به مناسبت های مختلف هدیه دهید. شکلات هدیه ای است که همه دوستش دارند و یک جعبه زیبا که خودتان ساخته باشید میزان عشق و علاقه شما را نشان خواهد داد. پس در ادامه مطلب با ما باشید تا به راحتی این جعبه زیبا را بسازید.

وسایل مورد نیاز:

۱.الگوی پرینت شده
۲.قیچی
۳.کاتر
۴.چسب
۵.خط کش فلزی
۶.کاردک پلاستیکی

آموزش:
برای شروع کار الگو زیر را روی مقوا به اندازه دلخواه پرینت بگیرید.

۲

با قیچی دور تا دور طرح خانه را بریده و جدا کنید. سپس با استفاده از کاتر قلمی پنجره ها و بالای در خانه را جدا کنید.

روی قسمت هایی که با نقطه چین مشخص شده را با کمک کاردک پلاستیکی و خط کش فشار دهید تا خط تا ایجاد شود. سپس از همان قسمت ها مقوا را تا کنید.

۳

با استفاده از چسب لبه های مقوا را به هم بچسبانید و فقط قسمت سقف خانه را باز بگذارید.

طرح حلقه گل را که از الگو جدا کرده اید را نیز بریده و بالای درب خانه بچسبانید.

۴

حالا داخل جعبه را با شکلات یا بیسکوییت های خوشمزه پر کنید و دور جعبه را با روبان و پاپیون ببندید. حالا می توانید با این هدیه هیجان انگیز برای همه کسانی که دوستشان دارید خاطره شیرینی را بسازید.

۵

 

The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.