ساختن یک دستبند شاد دخترانه برای خودتان می تواند انرژی مثبت و حس خوبی را در شما ایجاد کند. اصولا زمانیکه که انسان برای جزئیات زندگی روزانه خویش وقت می گذارد و خود را عزیز می شمارد سطح انرژی مثبت در فعالیت های دیگر روزانه اش افزایش می یابد. شاید بتوانید این دستبند را آماده بخرید اما برای خودتان وقت بگذارید و هدیه ای دست ساز به خودتان هدیه کنید.

شاید با انجام این کار استعداد جدیدی در خودتان کشف کنید و به مرور یک درآمد کوچک نیز از این طریق داشته باشید. برای شروع نیاز به هزینه زیادی ندارید. پکیج وسایل مربوط به ساخت این دستبند را می توانید از فروشگاه اینترنتی من و هنر به صورت آنلاین تهیه کنید.

SONY DSC

وسایل مورد نیاز:

حلقه کوچک برنزی ۱۰ عدد
سنگ سرخابی سایز چهار ۶ عدد
زنجیر برنزی بافت ریز ۱۵ سانتیمتر
قفل برنزی ۱ عدد
میخ برنزی ۳ عدد
پلاک گل وسط دستبند ۱ عدد
پلاک گل ته دستبند ۱ عدد

ابزارها: دم گرد، سیم چین و دم باریک

مراحل ساخت:
میخ برنزی را از سنگ رد کنید و ته آنرا حلقه کنید. سنگ را به حلقه بچسبانید و میخ را با فاصله حدود ۸ میلیمتر از سنگ قطع کنید و سر دیگر را نیز حلقه کنید. با هر میخ می توانید این کار را برای دو عدد سنگ انجام دهید.

SONY DSC

وقتی سنگها آماده شدند سه عدد سنگ را مطابق تصویر با حلقه های برنزی به هم متصل و یک رشته سنگی بسازید.
با دو حلقه دیگر یک سر رشته سنگی را به یکی از دو سر پلاگ گل وسط دستبند متصل کنید.
حالا متناسب با سایز مچ دستتان ۳ تکه از زنجیر را با سیمچین ببرید (۲ تکه زنجیر۳ سانتیمتری و یک تکه ۴ سانتیمتری مناسب خواهد بود).

سپس مطابق تصویر زنجیر ها را به رشته های سنگی و گل لاله و قفل را به دو انتهای دستبند متصل کنید.
دستبند شما آماده است.

SONY DSC
The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.