یک محیط کار تمیز و چشم نواز باعث افزایش انرژی مثبت و در نتیجه بازده کاری می شود. حال اگر آنچه محیط کار خود را با آن شادتر می کنید ساخته دستان خود شما باشد این انرژی مثبت چندین برابر خواهد شد. از آنجایی که استفاده از کامپیوتر در اکثر مشاغل نقش مهمی دارد، ساختن یک ماوس پد زیبا می تواند گزینه مناسبی برای ایجاد یک تغییر باشد. هیچ دلیلی وجود ندارد که ماوس پدهای خسته کننده مربعی شکل را تحمل کنید. با یک ورق فوم می توانید ماوس پد دلخواه خودتان را داشته باشید. برای آموزش ما شکل و الگوی الماس را در نظر گرفته ایم.

وسایل مورد نیاز:
۱. الگوی الماس
۲. ورق فوم
۳. کاردک پلاستیکی
۴.نوار چسب
۵. رنگ اکرلیک
۶. قیچی
۷. اسفنج

۴

آموزش:
طرح الماس را با استفاده از مداد روی کاغذ پیاده کنید و یا آنرا در اندازه مورد نظر روی کاغذ پرینت بگیرید. کاغذ را روی ورقه فوم گذاشته و با کاردک پلاستیکی روی خطوط را فشار دهید تا اثر فرورفتگی روی فوم ایجاد گردد. با قیچی دور طرح الماس رو بریده و جدا کنید. حالا نوبت رنگ آمیزی قسمت های مثلثی شکل است. برای تمیزتر بودن و سهولت رنگ آمیزی ابتدا دور قسمت هایی را که باید رنگ شوند با نوار چسب محدود کنید. سپس اسفنج را به رنگ مورد نظر آغشه و با ضربات آرام روی فوم آنرا رنگ آمیزی کنید. پس از خشک شدن قسمت های رنگ شده، مجددا قسمت های دیگر را با چسب دورگیری و رنگ آمیزی نمایید.

۶
The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.