طراحی ناخن و ست کردن آن با لباس، فعالیت های روزانه و حس و حال آدمی، انرژی مثبت زیادی را طی روز به آنها خواهد بخشید. اینکه ساعتی را فقط به خودتان و ابراز احساستان با لاک های رنگارنگ اختصاص دهید و ظاهر خود را زیباتر جلوه دهید، تماما انرژی مثبت و شادابی به ارمغان می آورد. طرح ناخنی که در این آموزش برایتان آماده کرده ایم می تواند برای روز عشق، جشن تولدها، قرارهای دوستانه و هر موقعیت دیگری که حس و حال خودتان بپسندد مورد استفاده قرار گیرد.در این طرح خلاقانه وقتی ۴ انگشت کنار هم قرار میگیرند مثل تابلوهای چند تکه، تصویر اصلی مشخص می شود.
برای اجرای این طرح می توانید از لاک های طراحی ناخن که قلموهای نازکی دارند استفاده کنید. برای قسمت هایی که ظریف تر هستند از قلموهای نقاشی بسیار ظریف نیز می توانید استفاده کنید و در پایان کار آنها را با استون بشویید.

مراحل اجرای طرح روی ناخن:

۳

تصویر نهایی روی ناخن:

۲
The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.

نظرات

ارسال نظر