ساختن قندهای قلبی شکل یک کار بسیار هیجان انگیز است. می توانید قندهایی با شکلی دوست داشتنی در هر رنگی که دلتان بخواهد درست کنید. اینکه با عشق و خلاقیت قندهای متفاوت از حالت مکعبی ساده و بی رنگ را خلق کنید و آنرا در یک روز عاشقانه در کنار چای برای کسی که دوستش دارید بگذارید نه تنها هیجان انگیز است بلکه عشق و علاقه شما را هزاران بار بیشتر نشان خواهد داد و یک خاطره را ابدی خواهد کرد. ساختن این قندهای دوست داشتنی بسیار ساده است.

 

pink-and-purple

 

مواد مورد نیاز:

۱.شکر یک لیوان
۲. آب سرد
۳. رنگ خوراکی
۴. کوکی کاتر قلبی کوچک
۵. وردنه
۶.پودر مَرَنگ

 

pbs8043

 

طرز تهیه:

فر را از قبل داغ و روی دمای ۲۰۰ درجه تنظیم کنید.
یک دوم پیمانه شکر را داخل یک کاسه کوچک بریزید. بسته به رنگ مورد نظر و شدت آن، چند قطره رنگ خوراکی به شکر اضافه کنید.

 

pbs8053

 

با استفاده از کاردک رنگ خوراکی و شکر را به خوبی مخلوط کنید؛ تا زمانیکه تمام کریستال های شکر رنگی شده باشند.

 

pbs8056

 

در کاسه ای جداگانه و کوچکتر ۱ قاشق چایخوری پودر مرنگ را با ۱ قاشق چایخوری آب ولرم ترکیب کنید. مطمئن شوید که پودر کاملا در آب حل شده و گلوله نشده باشد.

 

pbs8061

 

مخلوط آب و پودر مرنگ را به شکر اضافه کنید و با حرکات دورانی آنقدر هم بزنید تا مخلوط شبیه شن خیس شود. اگر بیش از این مایع به شکر اضافه کنید دانه های شکر در آب حل خواهد شد.

 

pbs8069

 

مخلوط خمیری را روی کاغذ روغنی بریزید و آنرا تا ضخامت ۷ میلیمتر با وردنه پهن کنید.

 

pbs8075

 

 

اکنون با کوکی کاتر قلبی شکل خمیر شکری را برش بزنید و به سینی منتقل کنید. می توانید از کوکی کاتر های سایز های مختلف اما کوچک استفاده کنید.
سینی را داخل فر به مدت ۲۰ دقیقه قرار دهید. سپس آنها را از فر خارج کنید و اجازه دهید چندین ساعت به آرامی خنک و خشک شوند (حدود ۱۲ ساعت).

 

pbs8077

 

این قندهای فانتزی هیجان انگیز را علاوه بر اینکه می توانید در کنار چای و قهوه سرو کنید، می توانید از آنها برای تزئین شیرینی، کیک و کاپ کیک نیز استفاده کنید.

 

valentine-sugar-hearts-how-to

 

لحظه هایتان شیرین!

The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.

نظرات بسته شده اند.