شیرینی ها بهترین هدیه برای مناسبت ها محسوب می شوند، چرا که علاوه بر ابراز عشق و علاقه، کام عزیزانتان را نیز شیرین خواهید کرد. حال اگر آنها را خودتان پخته و به گونه ای خلاقانه تزئین نمایید، احساس خود را بیشتر و عمیق تر نشان ابراز خواهید کرد. و چه چیز زیباتر از این که ساعت ها وقت خود را برای شاد کردن عزیزترین افراد صرف کنیم. در این مطلب چند ایده خلاقانه برای تزئین بیسکوییت با رویال آیسینگ، تزئین پاپ کیک و کاپ کیک به مناسبت روز پدر را خواهد دید.

 

۱. تزئین بیسکوییت با رویال آیسینگ به مناسبت روز پدر و روز مرد

 

۸ ۷ ۶ ۲۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۱۴ ۱۳ ۱۰ ۱۵

۲. تزئین کاپ کیک با فوندانت به مناسبت روز پدر و روز مرد

برای این تزئین بسیار جالب کافی است شکلات تخته ای را به روش بن ماری ذوب کرده و توسط قیف روی کاغذ روغنی به شکل سبیل ترسیم کنید. سپس کاغذ روغنی را با سینی داخل یخچال بگذارید تا سرد شده و به راحتی از کاغذ جدا شود. سپس آنها را برای تزئین کاپ کیک ها استفاده نمایید.

۲۰ ۱۹ ۲۲ ۲۱

می توانید با شکلات ذوب شده هر نوشته یا شکلی را درست کرده و روی کاپ کیک ها قرار دهید.

۱۷

۳. پاپ کیک های مخصوص روز پدر و روز مرد

۱۶

روز پدر مبارک!

The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.