معرفی نمایشگاه من و هنر
نمايشگاه من و هنر به عنوان منسجم ترین رخداد فرهنگی هنری در حوزه نمایش، معرفی و فروش دست سازهای هنری رشت، با حضور جمعی از هنرمندان توانمند در زمينه تولید زیورآلات، تن پوش، کیف، وسایل دکوری و … به طور هفتگی برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا هنرمندان فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و خریداران اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت ارزشمند مي رساند پنجشنبه هر هفته نمايشگاه من و هنر در محل دائمي آن واقع در شهر رشت، خیابان مطهری برگزار می گردد. در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنایع دستی ایران با اتکا به توان و استعداد هنرمندان گرامی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

شرایط عضویت و تایید حضور در نمایشگاه من و هنر
۱) جهت ارزیابی و بررسی محصولات، پیش از هر چیز لازم است حداقل ۵ نمونه از دست ساخت های خود را به واحد کارشناسی هنری فروشگاه از طریق روش های ارتباطی ذیل ارسال فرمایید:
ایمیل: info@manohonar.com
تلگرام: ۰۹۱۱۶۵۰۴۳۹۴
*در صورت ارسال ایمیل لطفا عبارت “جهت شرکت در نمایشگاه من و هنر” در متن ایمیل ذکر گردد.

۲) پس از بررسی کیفی محصولات مورد نظر، در صورتی که دست ساخت های ارائه شده مورد تایید کارشناس هنری مجموعه باشد، تعیین وقت انجام شده و تاریخ حضور شما در نمایشگاه من و هنر به اطلاع رسانده خواهد شد.

قوانین حضور در نمایشگاه من و هنر
۱) ایجاد فضایی منظم، قانونمند، پویا و صمیمی از اهداف مهم مجموعه من و هنر می باشد. از این روي همکاری بی دریغ شما هنرمندان گرامی مسیر رسیدن به این هدف را سهل و هموار خواهد نمود. اخلاق حرفه ای ایجاب می کند که تک تک اعضای این مجموعه از حاشیه ها و فرعیات به دور باشند.
۲) زمان بازدید از نمایشگاه من و هنر همواره به طور رسمی بر روی پوسترهای تبلیغاتی درج و چند روز پیش از برگزاری آن منتشر می شود. هنرمندان گرامی برای ایجاد انسجام و هماهنگی بیشتر موظفند ۴۵ دقیقه پیش از زمان اعلام شده جهت آماده سازی و تدارکات لازم در محل نمایشگاه حاضر شوند. شایان ذکر است ترک نمایشگاه پیش از زمان تعیین شده ممکن نیست و هنرمندان گرانقدر بایستی تا پایان زمان تعیین شده در محل نمایشگاه حضور یابند.
۳) نوع محصولات ارائه شده در نمایشگاه من و هنر بایستی مشخص و از پیش تعیین شده باشد، از این رو عرضه محصولات غیر مرتبط و ناهماهنگ پذیرفته نخواهد شد.
۴) تبلیغات برند شخصی تحت هیچ شرایطی قابل قبول نیست. نمایشگاه من و هنر، محلی جهت نمایش و فروش دست ساز های هنری بوده ، لذا هیچ گونه تبلیغاتی به صورت ناهماهنگ و فردی صورت نمی گیرد.
۵) برای معرفی و بازاریابی محصولات هنرمندان حاضر در نمایشگاه، تبلیغاتی سازمان یافته در شبکه های اجتماعی به صورت منظم صورت می پذیرد. کنترل و نظارت کلیه امور تبلیغاتی دراین شبکه ها بر عهده واحد پشتیبانی من و هنر بوده و هر گونه پاسخگویی و دخل و تصرف به طور مستقیم توسط هنرمندان مالک برند یا … مجاز نمی باشد.
۶) حضور شخص هنرمند یا نماینده مورد تایید وی در نمایشگاه الزامی بوده و نمایش و فروش محصولات به صورت امانی نزد مجموعه من و هنر امکان پذیر نمی باشد.
۷) جهت تثبیت حضور لطفا هزینه مشارکت در برگزاری نمایشگاه من و هنر (۱۵۰۰۰ تومان) نهایتا تا ۴۸ ساعت پس از تایید حضور پرداخت گردد.
روش های پرداخت:
الف) پرداخت نقدی: رشت، بلوار گلسار، خیابان استاد معین، روبروی مجتمع معین، کامپیوتر پارسیان
ب) پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت (قابل پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب): جهت پرداخت آنلاین اینجا کلیک نمایید.
ج) انتقال وجه کارت به کارت:
۶۲۱۹۸۶۱۰۲۱۴۶۶۰۲۳
صاحب حساب: طیبه محمدقلیزاده
لطفا پس از واریز، شماره پیگیری و زمان واریز را اعلام نمایید.

پ.ن
۱. میزان و شرایط پرداخت هزینه شرکت در نمایشگاه که پیشتر ذکر گردید، صرفا برای هنرمندانی می باشد که برای بار اول در نمایشگاه من و هنر شرکت می کنند یا هنوز عضو دائم مجموعه نشده اند. شرایط حضور آن دسته از هنرمندانی که قصد دارند برای دفعات بعد نیز در این مجموعه مشارکت کنند یا به عضویت دائم درآیند طبق “شرایط عضویت دائمی هنرمندان در نمایشگاه من و هنر” خواهد بود.
۲. از آنجایی که هدف مجموعه من و هنر حمایت بی دریغ از هنرمندان شاخص و مستعد می باشد، تا حد ممکن سعی داریم تا کلیه امکانات گرداوری شده به رایگان در اختیار کلیه همراهان قرار گیرد. همچنین حداقل مبلغ دریافتی تعیین شده صرفا خودیاری به مجموعه است و ما از همیاری های بیشتر شما عزیزان (مادی و معنوی در هر وجه) برای شکوفاتر شدن این مجموعه به گرمی استقبال خواهیم کرد.
۳. در صورت انصراف از حضور در نمایشگاه، امکان عودت وجه میسر نخواهد بود و انصراف بایستی حداقل ۴۸ ساعت قبل از برگزاری نمایشگاه اطلاع رسانی شود.

این شرایط و قوانین، آخرین بار در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۵ به روز رسانی شده است.

The following two tabs change content below.
علیرضا عابدی (زاده ۲۴ فروردین ۱۳۶۷ در تهران)، مترجم زبان انگلیسی، کارشناس کامپیوتر و شبکه است. فراگیری زبان انگلیسی از سال ۱۳۷۶ منجر شد تا در عنفوان علاقمندی ایشان در عرصه کامپیوتر، راه را برای فراگیری و پژوهش در این زمینه سهل الوصول نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت مهندس بنفشه قلیزاده مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در حوزه مهندسی کامپیوتر و مارکتینگ فعال است.