جهت انسجام و بهبود شرایط همکاری با من و هنر، آن دسته از هنرمندانی که بیش از یک بار در نمایشگاه شرکت می کنند پس از تایید واحد کارشناسی هنری، به عضویت مجموعه در خواهند آمد.

قوانین عضویت دائمی هنرمندان در نمایشگاه من و هنر:
۱. تکمیل فرم اطلاعات فردی: این فرم که شامل نام، نام خانوادگی، شماره تماس و … می باشد، در اولین روز نمایشگاه جهت تکمیل، تحویل هنرمندان خواهد شد. دریافت این اطلاعات جهت ساماندهی بهتر هنرمندان بوده و به منظور تسهیل ارتباط با اعضا صورت می گیرد.
۲. هزینه ثابت: مبلغ ورودی نمایشگاه برای اعضا ۱۰,۰۰۰ تومان می باشد که می بایست ظرف حداکثر ۴۸ ساعت پرداخت گردد.
روش های پرداخت:
الف) پرداخت نقدی: رشت، بلوار گلسار، خیابان استاد معین، روبروی مجتمع معین، کامپیوتر پارسیان
ب) پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت (قابل پرداخت از طریق کلیه کارت های عضو شتاب): جهت پرداخت آنلاین اینجا کلیک نمایید.
ج) انتقال وجه کارت به کارت:
۶۲۱۹۸۶۱۰۲۱۴۶۶۰۲۳
صاحب حساب: طیبه محمدقلیزاده
لطفا پس از واریز، شماره پیگیری و زمان واریز را اعلام نمایید. عدم پرداخت در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی گردیده و هنرمند دیگری جایگزین خواهد شد.
۳. هزینه متغیر: %۱۵ از مبلغ فروش هر هنرمند به عنوان کمیسیون دریافت خواهد شد.
نحوه محاسبه هزینه متغیر: از آنجایی که هدف مجموعه من و هنر همواره حمایت مستدام از هنرمندان می باشد، برای رعایت اعتدال در مورد آن دسته از هنرمندانی که فروش آنها کمتر از ۵۰,۰۰۰ تومان می باشد امتیازی لحاظ شده است. این دسته از هنرمندان از پرداخت هزینه متغیر معاف خواهند بود یعنی هزینه متغیر آنها ۰ تومان می باشد. همچنین برای افرادی که فروش آنها بیش از ۵۰,۰۰۰ تومان است و مشمول پرداخت هزینه متغیر می باشند، هزینه متغیر بر فروش ۵۰,۰۰۰ تومانی اولیه ایشان اعمال نمی گردد.
نحوه محاسبه هزینه متغیر برای فروش بالاتر از ۵۰,۰۰۰ تومان:
هزینه متغیر = %۱۵ × { (۵۰,۰۰۰ تومان) – (مجموع فروش) }
به عنوان مثال اگر مجموع فروش هنرمندی ۶۰,۰۰۰ تومان باشد هزینه متغیر ایشان ۱,۵۰۰ تومان خواهد بود.
۱,۵۰۰ تومان = %۱۵ × (۵۰,۰۰۰ – ۶۰,۰۰۰)
به این ترتیب مجموع پرداخت ایشان به عنوان کمیسیون به من و هنر برابر است با: ۱۱,۵۰۰ تومان (هزینه ثابت+هزینه متغیر)

شرایط معافیت از پرداخت هزینه متغیر: به منظور حمایت از فروش اینترنتی و ترغیب هنرمندان جهت فروش محصولات و اشتراک گذاری مقالات در فروشگاه و مجله اینترنتی من و هنر، شرایطی جهت کسر یا حذف کامل هزینه متغیر در نظر گرفته شده است.
به ازای هر محصول یا مقاله آموزشی که در فروشگاه یا مجله اینترنتی من و هنر قرار گیرد ۱% از هزینه متغیر شرکت در نمایشگاه کسر خواهد شد. این میزان کسری فقط برای یک بار اعمال می گردد.
به عنوان مثال اگر هنرمندی ۲ محصول جدید در فروشگاه اینترنتی و ۱ مقاله آموزشی در مجله من و هنر منتشر کند ۳% از هزینه متغیر نمایشگاه آتی ایشان کسر خواهد شد و در نهایت ۱۲% هزینه متغیر پرداخت خواهد کرد. یا در مثالی دیگر اگر ۱۲ محصول جدید در فروشگاه اینترنتی و ۳ مقاله آموزشی در مجله من و هنر منتشر کند هزینه متغیر نمایشگاه آتی ایشان ۰ تومان خواهد بود. و اگردر شرایطی دیگر هنرمندی بیش از ۱۵ محصول و مقاله در فروشگاه و مجله اینترنتی منتشر کند مازاد کسری هزینه متغیر در نمایشگاه های آتی ایشان اعمال خواهد شد.

این شرایط و قوانین، آخرین بار در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۹۵ به روز رسانی شده است.

The following two tabs change content below.
علیرضا عابدی (زاده ۲۴ فروردین ۱۳۶۷ در تهران)، مترجم زبان انگلیسی، کارشناس کامپیوتر و شبکه است. فراگیری زبان انگلیسی از سال ۱۳۷۶ منجر شد تا در عنفوان علاقمندی ایشان در عرصه کامپیوتر، راه را برای فراگیری و پژوهش در این زمینه سهل الوصول نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت مهندس بنفشه قلیزاده مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در حوزه مهندسی کامپیوتر و مارکتینگ فعال است.