نمايشگاه من و هنر به عنوان منسجم ترین رخداد فرهنگی هنری در حوزه نمایش، معرفی و فروش دست سازهای هنری رشت، با حضور جمعی از هنرمندان توانمند در زمينه تولید زیورآلات، تن پوش، کیف، وسایل دکوری و … به طور هفتگی برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا هنرمندان فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و خریداران اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت ارزشمند مي رساند پنجشنبه هر هفته نمايشگاه من و هنر در محل دائمي آن واقع در شهر رشت، خیابان مطهری برگزار می گردد. در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنایع دستی ایران با اتکا به توان و استعداد هنرمندان گرامی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

این هفته چهارشنبه و پنجشنبه، ۵ و ۶ اسفند ۱۳۹۴ دست های هنرمند و دل های عاشق در میعادگاه من و هنر، دیدار تازه می کنند. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه شامل موارد ذیل می باشد:

چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴

زیورآلات پلیمر ساخته شده از خمیر فیمو
زیورآلات چوبی کلاسیک
عروسک های پارچه ای
ست دفتر، دفترچه، و سالنامه ۱۳۹۵
بدلیجات سنگی
دست ساخته های نمدی
انواع کیف و محصولات چرم
ماگ های فانتزی
دریم کچر به صورت زیورآلات و تزئینی
پاپیون پارچه ای
کاکتوس های طبیعی به صورت تک و دیش گاردن
قوطی های فانتزی
دمنوش گیاهی
کیک و شیرینی خانگی

 

پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴

زیورآلات پلیمر ساخته شده از خمیر فیمو
زیورآلات چوبی کلاسیک
عروسک های پارچه ای
ست دفتر، دفترچه، و سالنامه ۱۳۹۵
بدلیجات سنگی
دست ساخته های نمدی
انواع کیف و محصولات چرم
ظروف ویترای
سنگ نگاره
محصولات بافت
کاکتوس طبیعی به صورت تک و دیش گاردن
طراحی حنا روی دست
قوطی های فانتزی
دمنوش گیاهی
کیک و شیرینی خانگی

نشانی: رشت، خیابان مطهری، رو به روی پرورشگاه مژدهی، ساختمان رادیولوژی آرشا، طبقه چهارم
تلفن دفتر مرکزی: ۰۱۳۳۳۲۵۱۴۸۱

این نمایشگاه ویژه بانوان می باشد.

The following two tabs change content below.
علیرضا عابدی (زاده ۲۴ فروردین ۱۳۶۷ در تهران)، مترجم زبان انگلیسی، کارشناس کامپیوتر و شبکه است. فراگیری زبان انگلیسی از سال ۱۳۷۶ منجر شد تا در عنفوان علاقمندی ایشان در عرصه کامپیوتر، راه را برای فراگیری و پژوهش در این زمینه سهل الوصول نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت مهندس بنفشه قلیزاده مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در حوزه مهندسی کامپیوتر و مارکتینگ فعال است.