نمايشگاه من و هنر به عنوان منسجم ترین رخداد فرهنگی هنری در حوزه نمایش، معرفی و فروش دست سازهای هنری رشت، با حضور جمعی از هنرمندان توانمند در زمينه تولید زیورآلات، تن پوش، کیف، وسایل دکوری و … به طور هفتگی برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا هنرمندان فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و خریداران اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت ارزشمند مي رساند پنجشنبه هر هفته نمايشگاه من و هنر در محل دائمي آن واقع در شهر رشت، خیابان مطهری برگزار می گردد. در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكرد تعالی صنایع دستی ایران با اتکا به توان و استعداد هنرمندان گرامی خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

 

این هفته پنجشنبه ۱۱ خرداد نمایشگاه من و هنر میهمان شما هنردوستان خواهیم بود. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه شامل موارد ذیل می باشد:

پنجشنبه ۱۱ خرداد  ۱۳۹۶

زیورآلات پلیمر ساخته شده از خمیر فیمو
زیورآلات چوبی کلاسیک
زیورآلات سنگی
عروسک
دفترچه و دفتر
جعبه
سینی، سطل و …
ماگ
زیرلیوانی
جاکلیدی
مگنت
دریم کچر
گیره سر
پاپیون یقه
تاج گل
نقش حنا (تتوی موقت)


آشنایی؛ جهت آشنایی بیشتر شما خوانندگان گرامی، همراه با اطلاعیه و پوستر نمایشگاه، هر هفته درباره یکی از محصولات ارائه شده در نمایشگاه توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.  این هفته به معرفی زیورآلات پلیمری خواهیم پرداخت.

زیورآلات پلیمری که آنرا به زیورآلات فیمو نیز می شناسند، از جنس خمیر پلیمر فیمو می باشند. خمیر فیمو که توسط کارخانه استدلر آلمان جهت ساخت مجسمه و زیورآلات حرفه ای ساخته و ارائه می شود، در ترکیب رنگ های از پیش تعیین شده به بازار عرضه شده و هنرمندان با استفاده از ابزار خاص به خلق زیورآلات و مجسمه های متنوع می پردازند. برای آشنایی بیشتر با خمیر پلیمر فیمو به این مطلب مراجعه نمایید. زیورآلات پلیمری فیمو در ایران توسط هنرمندان بسیاری ساخته می شود ولیکن تعداد انگشت شماری فرم دهی و پخت صحیح آن را اجرا می کنند. زیورآلات پلیمری ارائه شده در نمایشگاه من و هنر دنیایی از ظرافت، رنگ، خلاقیت و شگفتی را به شما ارائه خواهند داد.


نشانی: رشت، خیابان مطهری، رو به روی پرورشگاه مژدهی، ساختمان رادیولوژی آرشا، طبقه چهارم

تلفن دفتر مرکزی: ۰۱۳۳۳۲۵۱۴۸۱

این نمایشگاه ویژه بانوان می باشد

The following two tabs change content below.
بنفشه قلیزاده (متولد ۴ تیر ۱۳۶۶ در رشت)، فارغ التحصیل رشته معماری است. علاقه همیشگی وی به هنر باعث شد تا پس از اتمام تحصیلات آکادمیک، در زمینه ساخت مجسمه شروع به فعالیت نماید. وی در فروردین ۱۳۹۴ با مشارکت علیرضا عابدی مجموعه من و هنر را تاسیس نمود و هم اکنون در زمینه تولید زیورآلات تحت برند Violet Handmade و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی من و هنر فعالیت می کند.